ACER

Numri i njoftimit: 9065 | Postuar në: 03.05.2014, 19:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Procesori: mbi 2 GHz

Hard Disk HDD: 160 GB

RAM Memoria: 2 GB

Çmimi: 20.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Desktop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


shiten compjutera ACER brand (original) shum pak te perdorur ne gjendje perfekte plus aksesore per internet caffe (tavolina karrike) jan te kompletuar 120.000 lek te gjitha, dhe 20.000 lek tek PC

 Tiranë

Dërgo E-mail

 eugen