punëtorët e nevojshëm

Numri i njoftimit: 90472 | Postuar në: 26.05.2021, 15:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë jashtë vendit

Gjinia : Femër

Arsimimi: Të tjera

Patentë shoferi: B

Njohja e gjuhëve: Anglisht

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: 3.200 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Një familje serioze ka nevojë për punëtorë të përgjegjshëm dhe seriozë për të punuar në SHBA, si më poshtë:
Shtëpi / rojtar
Shoferi
Infermiere / kujdestare
Gatuaj
Higjenist
Bastovan
Mekanik / master

Për të gjitha informacionet, na kontaktoni përmes postës në inesrulisberlerin@gmail.com

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Rulies