Pogradec, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 65 m² 30

Numri i njoftimit: 90392 | Postuar në: 22.04.2021, 21:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 65

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 65

Çmimi: 30 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


Zona/Rruga : rruga Rinia

Shtepia ndodhet 100 metra larg liqenit dhe ne rrugen kryesore te qytetit, tek rruga Rinia.
2+1 e kompletuar, ku mund te flejne 5 persona, 2 krevate tek, nje dhome cifti me krevat dopjo, guzhine sallon dhe ballkon.
30 euro dita.

Cel. : 00355 69 2 23 555

 Pogradec     Pogradec

Dërgo E-mail

 Miri