Ford Fiesta

Numri i njoftimit: 90387 | Postuar në: 14.06.2021, 21:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Ford

Modeli: Fiesta

Viti: 2002

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 15000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Ford fiesta viti 2002 motorr 1.2 benzinë/gaz
Impianti i gazit i sapo montuar me 5 vite garanci
Me dokumenta te rregullta te paguara Deri ne dhjetor 2021
Cmimi i diskutushem
Auto Marko

 Tiranë     Kamëz

Dërgo E-mail

 Niku >(Ndërmarrje)