Kerkojme Kujdestare

Numri i njoftimit: 90349 | Postuar në: 19.03.2021, 10:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Pastrimi shtëpisë, kujdesin dhe mbështetjen

Gjinia : Femër

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 120 Lekë

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Kerkohet nje Kujdestare per nje grua te moshuar me Demenz qe ka nevoje per sherbim.Pune eahte naten oder me mundesi banimi aty.Te interessant te kontaktojne numrin 0035531123716

 Kuçovë     Kuçovë

Dërgo E-mail

 Ilia Allmeta