Fustane nuserie per shitje

Numri i njoftimit: 90348 | Postuar në: 07.05.2021, 09:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


OKAZION! Per hapjen e nje biznesi shume fitimprures. Shiten fustane nuserie me çmim te arsyeshem me shumice dhe me pakice. Te gjitha fustanet jane te blera me cmimin mbi 1500 euro copa. Disa jane te pa veshur dhe disa jane te veshura 1-2 here max. Koleksione te vitit 2020-2021
Kontaktoni ne numrin 0672257341 per me shume informacione.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Esmeralda