Nissan note 2006 1.4

Numri i njoftimit: 90342 | Postuar në: 25.02.2021, 14:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Nissan

Modeli: Note

Viti: 2006

Karburanti:: Benzinë

Kilometra:: 170000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Hatchback

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.899 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet makina ne gjendje shume te mire 1.4 benzine motor origjinal Japonez. . Kondicioner .4 xhama elektrik .sensor shiu dhe dritash cdo gje funksionale 4 goma te reja 90 % + gome rezerve bashke me veglat e nevojshme . Motor me zinxhir . 2 celesa origjinal fabrike .Vit prodhimi fund 2006 169 000 km. me letra te paguara deri ne qershor 2021 .. konsumi nrml4.5 l/100km . 2899euro

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Marsel