Renault Megane Shitet ose nderrohet

Numri i njoftimit: 90323 | Postuar në: 26.01.2021, 00:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Renault

Modeli: Megane

Viti: 2005

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 10000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet renault megane gaz benzine viti 2005 2000euro letrat i mbarojne ne 21.10.2021 ose nderrohet me makine me te vogel me kamjo automat

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Eltoni