Shitet ose nderrohet renault megane vitu 2005

Numri i njoftimit: 90316 | Postuar në: 14.01.2021, 15:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Renault

Modeli: Megane

Viti: 2005

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 10000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.300 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet renault megane vitu 2005 gaz benzine letrat i mbarojne ne 21.10.2021 ose nderrohet me makine me te vogel me kambjo automatike.nr kontakti vetem ne watsap 0684643585

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Eltoni