Peugeot 206 Benzin/Gaz Automatike Viti 2002

Numri i njoftimit: 90289 | Postuar në: 15.11.2020, 16:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Peugeot

Modeli: 206

Viti: 2002

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 180000

Transmetuesi: Automatike

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.650 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Peugeot 206 1.4 Benzin/Gaz Skuencial i Shenuar ne Leje Qarkullimi.Automatik Viti 2002.Makina Posedon Aribag.Abies..Kondisioner (Ok)Xhama Elektrik Pasqyra Elektrike Radio CD Aux.Usb..Mbyllje Qendrore me Pult..Motorr Xhenerike Super Gjendje..Estetike Paster Brenda Dhe Jashte.Super Ekonomiken.Gomat e Reja..Dokumentat 14-05-2021 Makina Ska Nevoje Per Ansnje Sherbim..Cmimi 1650 Euro Okazion.. Kontakt 0674002996

 Durrës     Shijak

Dërgo E-mail

 timi