Mercedes Benz C200 Automat Viti 2005

Numri i njoftimit: 90278 | Postuar në: 25.10.2020, 21:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: C 200

Viti: 2005

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Hatchback

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i huaj

Çmimi: 4.200 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Marka 👉Mercedes Benz
Forca mottorrike👉 C200 Evo
Lloji i kambjos👉 Automatike
Karburanti 👉 Nafte
Viti i prodhimit 👉 2005
Kilometrat👉217000
Cmimi 👉 4200€ i diskutueshem
Nr i kontaktit👉 0696672783
Pershkrim 👉
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
Vaj filtra te sapo nderruara.
Opsionet:
Ngrofje sedilesh
Fryrje sedilesh
Gjys Navi
E gatshme per cdo kontroll nga ana juaj

 Tiranë     Prezë

Dërgo E-mail

 Ardit