Kerkohet Arketare, Ekonomiste dhe Punetor

Numri i njoftimit: 90243 | Postuar në: 16.02.2023, 05:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Administrim, Zyrë

Gjinia : Femër

Arsimimi: 9 vjeçare + Profesion

Patentë shoferi: B

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: 30.000 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Në Durres . Kerkojme punetore te moshes 20 - 35 vjece të punësohet si arketare . Paga e kenaqshme .. Per me shum info na kontaktoni ne whatsapp nr 0692077883.

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 soni