Kerkoj guzhiniere

Numri i njoftimit: 90237 | Postuar në: 24.09.2020, 14:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Ushqim dhe pije përgatitje

Gjinia : Femër

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Mjaftueshëm

Çmimi: 111 € i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Kerkoj guzhiniere

 Tiranë     Ish Fusha e Aviacionit

Dërgo E-mail

 Stavri lubonja