Bmv 530naft ne gjendje shum te mir e paster mrena jasht

Numri i njoftimit: 90232 | Postuar në: 16.09.2020, 22:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: BMW

Modeli: 530

Viti: 2000

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.300 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Bmv 530 nafte viti 2000 pa taks luksi. ne super gjendje.motorrike dhe xhenerike.letra te paguara per 1 vit.4 gomat e reja.disqe alumini.klima funksionale.sensor parkimi para mbrapa.bagazhier cd.sedile lekur.komando ne timon.nr tel.0698764585 cmimi 2300 ero

 Durrës     Shijak

 Bmb 530