Benc 203 C220 Automat viti 2003 super ne gjendje

Numri i njoftimit: 90231 | Postuar në: 16.09.2020, 22:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: 220

Viti: 2003

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 190000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 3.400 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Bercedez benz 203.nafte 220. Kamje automatike.ne super gjendje motorrike dhe xhenerike.sherbime te sapo bera.4 goma te reja .hapse xhami.pilot automatik..letrat te sapo prera per 1 vit.nr tel..0698764585. Cmimi 3400ero mundesi ndrimi

 Durrës     Shijak

 Benc 203