Opel zafira benzin gaz automane gjendje shum te mir

Numri i njoftimit: 90230 | Postuar në: 16.09.2020, 22:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Opel

Modeli: Zafira

Viti: 2001

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 180000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.400 Lekë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Opel zafita viti 2001 Benzin+Gaz e shenuar ne leje te shkrujtu 6+1 kamjo Automat ne gjendje perfekt me letra per i vit super ne gjendje cmimi 2400ero i diskutushem mundesi ndrimi nr 0698764585 jo koment flm

 Durrës     Shijak

 Opel zafira