Kerkohet rrobaqepese

Numri i njoftimit: 90225 | Postuar në: 10.09.2020, 09:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Qepje – Tekstil, Veshje dhe lëkurë

Gjinia : Femër

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Kerkohet rrobaqepese:
- Te kete eksperience pune +2 vjecare me makine lineare
-Te di te qep.
-Te bashkepunoje dhe te jete e shpejte ne pune.
Atelie veshjesh me porosi. Nuk do te kete kontakt te drejtperdrejte me klientin.

 Tiranë     Rr. Xhanfize Keko, Q. Spitalore

Dërgo E-mail

 AnjezaDyrmishi Studio