Kerkohet rrobaqepese

Numri i njoftimit: 90223 | Postuar në: 07.09.2020, 11:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Qepje – Tekstil, Veshje dhe lëkurë

Gjinia : Femër

Arsimimi: Arsim i lartë

Patentë shoferi: D

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Kerkoher rrobaqepese:
- Te kete eksperience pune +2 vjecare me makine lineare
-Te di te qep.
-Te bashkepunoje dhe te jete e shpejte ne pune.
Atelie veshjesh me porosi. Nuk do te kete kontakt te drejtperdrejte me klientin.
Nr. Celulari: +355682929835

 Tiranë     Rr. Xhanfize Keko, Q. Spitalore

Dërgo E-mail

 Anjeza Dyrmishi >(Ndërmarrje)