Shitet Ekran Kompjuteri IBM

Numri i njoftimit: 9020 | Postuar në: 30.04.2014, 14:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet ekran IBM i perdorur por ne gjendje shume te mire pune. I ardhur nga Amerika dhe shume pak i perdorur sepse eshte model i vjeter dhe jo plazem. Eshte 19'' dhe ka ngjyra mjaft te mira dhe qetsuese per syte. Ka xham mbojtes i cili ndihmon ne mbrojten e syve nga rrezet kancerogjene.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Kliti