Motor me bateri

Numri i njoftimit: 90179 | Postuar në: 04.06.2020, 13:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 80 €

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Lodra dhe lojra

Lloji i njoftimit: Shitet


Motor me bateri me muzike.Me ndricim led tek gomat dhe feneri.2 here I perdorur.

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Eridjola