Relax

Numri i njoftimit: 90176 | Postuar në: 04.06.2020, 13:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 35 €

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Relaksuesë

Lloji i njoftimit: Shitet


Ne gjendje te re.Cmontohet dhe lahet ne lavatrice.Komandim me pult.

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Eridjola