Vegla Paisje Palester

Numri i njoftimit: 90166 | Postuar në: 21.05.2020, 18:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Fitnes, Stërvitje / Aparate, Pajisje / Aparate Fitnes komplete Station

Lloji i njoftimit: Shitet


Shesim vegla palestre te perdorura. Kemi vegla force si dhe pista orbitreka bicikleta. FOTO ORIGJINALE TE MAGAZINES.

 Elbasan     Elbasan

Dërgo E-mail

 dritankadilli