SANITARE/ PASTRUESE SHTEPIA

Numri i njoftimit: 90165 | Postuar në: 19.05.2020, 10:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Pastrimi shtëpisë, kujdesin dhe mbështetjen

Gjinia : Femër

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 40.000 Lekë

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Ofrohet vend pune Sanitare/ pastruese shtepie . Mosha 35-40 vjec.

Paga e kenaqshme.

Te interesuarat te kontaktojne ne nr e tel: 0682081200

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 RECRUTER