Ford fusion ne gjejdje super e paster mrena jasht

Numri i njoftimit: 90147 | Postuar në: 19.04.2020, 14:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Ford

Modeli: Fusion

Viti: 2005

Karburanti:: Benzinë

Kilometra:: 170000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.100 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Ford fusion 1.4 benzine viti 2005.e sapo ardhur me dogan te paguar.ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike.shum e paster si mren dhe jasht 180 mi km.kondicioner funksional.4 goma te reja.mundesi ndrimi cmimi 2100ero i diskutushem nr tel.0698764585

 Durrës     Shijak

Dërgo E-mail

 Ford fusion