Fiat grand punto 1.3 naft multijet ne gjendje shum te mir

Numri i njoftimit: 90146 | Postuar në: 19.04.2020, 13:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Fiat

Modeli: Grande Punto

Viti: 2007

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 180000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.900 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Fiat grande punto 1.3 multijet. super ekonomike viti 2007 .me dogan te paguar.e sapo ardhur.ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike.kondicioner funksional.4 goma te reja.e paster si mren dhe jasht .nr mundesi ndrimi tel: 0698764585 cmimi 2900ero

 Durrës     Shijak

Dërgo E-mail

 Fiat grant punto