shitet toke me certifikat pronsie

Numri i njoftimit: 90140 | Postuar në: 19.03.2020, 10:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 170.000 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


toka ndodhet ne plazhin e karpenit 3400 mq,toka kufizon me detin qe keshtu qe ben te aksesuar per bisnesin tuaj per me teper informacion ne kontatoni num watsapin 00393338795065

 Kavajë     Golem

Dërgo E-mail

 ilir