Perkthyes

Numri i njoftimit: 90106 | Postuar në: 17.02.2020, 12:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Përkthim

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Anglisht

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


ALS Albanian Language Service shoqeri e specializuar ne sherbime perkthimi kerkon perkthyes ne gjuhet:

1-Anglisht-Bullgarisht
2-Anglisht-Boshnjake
3-Anglisht-Rumanisht
4-Anglisht-Kinezce
5-Anglisht-Spanjisht
6-Anglisht-Frengjisht
7-Anglisht-Arabisht
8-Anglisht-Rusisht

Ajo qe ne po ju ofrojme:
1. Punesim te perhershem
2. Paga konkurruese
3. Ambient pune motivues
4. Trajnime te paguara ne teori dhe praktike
5. Ceritfikate si Interpreter te njohur nderkombetarisht
6. Orar fleksibel
7. Kontrate te rregullt ne baze te kodit te punes
8. Mundesi trajnimi ne USA

Aplikoni, ne po kerkojme njerez si ju!
Adresa: Rruga Dytesore Autostrada Tirane-Durres,Pajtoni Center,kati 4.
Kontakt Cel:0697030999 Email:alslanguageservice@gmail.com

 Tiranë     Kashar

Dërgo E-mail

 Albania Language Service >(Ndërmarrje)