Operatore ne gjuhet: Italiane, Gjermane, Spanjolle

Numri i njoftimit: 90062 | Postuar në: 30.01.2020, 18:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Shitje, Marketing, Tregëti, Distribuim

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Italisht

Aftësi kompjuterike : Mjaftueshëm

Çmimi: 500 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Noblen Marketing po kerkon te punesoje operatore ne gjuhen Italiane, Gjermane, Spanjolle
Kriteret:
- Niveli mbi mesatar i nje nga gjuheve.
- Ambicie per te arritur objektivat e kompanise por edhe personalet gjithashtu.
- Motivim... Korrektesi... Vendosmeri.
- Eksperienca perben avantazh.


Ofrojme:
- Mundesi pune ne orare full time dhe part time.
- Mundesi rritjeje ne karriere.
- Page baze dhe bonuse nga me te mirat ne treg.
- Ambjente pune ne kushte shume te mira dhe motivuese


Aplikoni ne: 0688764444 ose dergoni CV ne: hr.noblenmarketing@gmail.com

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Noblen Marketing