Monografi "Ashtu si e pashë Faik Konicën"

Numri i njoftimit: 89995 | Postuar në: 31.12.2019, 09:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 650 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Libra dhe Literaturë / Libra / Shkencë

Lloji i njoftimit: Shitet


Studim shkencor monografi nga Dhimitër Fullani për Faik Konicën.
Përgatitur më 1961 por nuk u lejua të botohej nga sistemi Komunist kështu u botua në 2001-shin. Libri është botimi i parë.
Parathënien e shkroi Adem Istrefi dhe fjalët e tij kur lexoi monografinë për herë të parë ishin "ky punim është një zbulim".
website: dhimiterfullani.simplesite.com

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Devi