Floke te gjata ,

Numri i njoftimit: 8992 | Postuar në: 29.04.2014, 12:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Kujdes për flokë

Lloji i njoftimit: Shitet


duke qene se kam vendosur te pres floket qe i kam te gjata, ngjyre geshtenje natyrale dua ti shes kushdo nga parukieret deshiron ti bleje me kontaktoni ne adrese e mail : nuk kam ndonje ide sa mund te kushtojne .

 Tiranë

Dërgo E-mail

 megi