BURSE STUDIMI 3 VJECARE - NE UNIVERSITETIN VITRINAT -

Numri i njoftimit: 899 | Postuar në: 28.11.2012, 21:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.800 €

Kategoria Libra dhe Literaturë / Libra / Shkencë

Lloji i njoftimit: Shitet


ZOTEROJ NJE BURSE STUDIMI 3 VJECARE -- NE VLEREN 50 % TE PAGESES
VETEM PER 1800€ PER 3 VITE STUDIMI ( KU PERFSHIHET DHE KOSTRO E LIBRAVE PER TE 3 VITET )
I INTERESUARI MUND TE ZGJEDI CFAREDOLLOJ DEGE QE MUND TI PERLQEJE PER TE NDIEKUR STUDIMET

MUND TE SHKUANI NE edapirro@hotmai.com
OSE 0692083410

 Tiranë

Dërgo E-mail

 ORNELA