Shiten ose nderrohen disqe Benzi 16

Numri i njoftimit: 88892 | Postuar në: 30.10.2019, 15:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i gomave: Goma verore+dimrore

Prodhimi: 10088

Madhësia: 16

Çmimi: 200 Lekë

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Disqe / Goma me Disqe

Lloji i njoftimit: Shitet


Disqe benzi Rexhina 16 shiten ose nderrohen.Ven ne cdo Benz

 Gjirokastër     Gjirokastër

Dërgo E-mail

 Disqe