POMPE QUMESHTI PER NENAT E REJA

Numri i njoftimit: 8845 | Postuar në: 13.05.2014, 20:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 140.000 Lekë

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Kujdes për trup

Lloji i njoftimit: Shitet


Pompa eshte elektrike. Eshte e pajisur me nje pompe per shtrydhjen e qumeshtit nga gjiri i nenes. Te jep ndjesine naturale te thithjes qe i ben femija gjirit. Eshte shume praktik ne perdorim , shume komfort . Eshte i pajisur me tre nivele te thithjes. Paketimi permban nje biberon 125 ml te markes avent philips dhe nje tape hermetike per te ruajtur n'è biberon sasin e qumeshtit te shtrydhur. Permban dhe nje valvul shtese. Pompa eshte e markes AVENT PHILIPS. Eshte blere ne janar 2014 dhe eshte perdorur dy here sa per te nxitur ardhjen e qumeshtit. Ne gjendje perfekte pune. Eshte shume e mirembajtur me paketimin e saj dhe me te gjithe aksesoret.

 Tiranë

 Ela