Shitet Ose Me Qera

Numri i njoftimit: 8813 | Postuar në: 20.04.2014, 12:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 65.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Dyqane, Tregti / Farmaci, Farmaci bujqësore

Lloji i njoftimit: Shitet


Ambjenti 94m katror , siper kopshtit bootanik tek pallatet e reja afer xhamis ne selite , e disponueshme per magazin , punishte , farmaci , zdruktari , duralumin dhe cfar te keni deshir , Me Hipoteke .. Cel : 0683055663

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Ardian Gordani