Makineri per servise makinash.

Numri i njoftimit: 8790 | Postuar në: 18.04.2014, 14:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 4.250 €

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Riparime dhe servisime, Mirëmbajtje / Auto-Moto Servise

Lloji i njoftimit: Shitet


PAISJE PER NJE SERVIS MAKINASH.Te reja.
DY KOLONA WERTHER ITALIANE te reja me 1 vit garanci,me fuqi ngritese deri ne 4 ton me dy motora,pa bazament shitet 2850 euro.
Bango pune me rota dhe me syrtar per vegla shitet 250 euro
Lavatrice per pastrimin e pjeseve dhe nxjerjen e ajrit ,shitet 245 euro.
Thithse e vajit(per nderimin e vajit) dhe e ajrit me fish,depozit 80litra shitet 300 euro
Pomp thithese vaji 295 euro
Salatrice 350 euro
Fatmir Gjojdeshi
e-mail:2f.gj.91a@gmail.com
Tl:+302104204656
M:+306948253529
Skype:fatmir gjojdeshi6
Personal F/B:Famagjo FaGjo
Faleminderit.

 Durrës

Dërgo E-mail

 Fatmir Gjojdeshi