Kerkojme Guzhinier per guzhin italjane

Numri i njoftimit: 87889 | Postuar në: 28.10.2019, 16:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Ushqim dhe pije përgatitje

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Anglisht

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 1.000 € i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Kerkojme guzhinier me experience per guzhin italjane.

gjithashtu Kerkojme ndihmes guzhinier me experience.

per shum me detaje dhe kontakti - +355 68 458 6367

 Kavajë     Kavajë

Dërgo E-mail

 Vila Barbaut