Volsvagen bora 1.9 naft ne gjendje shum te mir me letra per

Numri i njoftimit: 87887 | Postuar në: 27.10.2019, 21:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Bora

Viti: 2001

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 190000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.300 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Volsvagen bora 1.9 nafte Di e kuqe.viti 2001.ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike.sherbime te bera rrip faze vaj filtra.4 goma te reja.disqe alumini 16.me klima tronik.finksionale.letra te paguara per nje vit.nr tel:0698764585 cmimi 2300ero

 Durrës     Shijak

Dërgo E-mail

 Scenic