C klas 200Cdo ne gjendje shum te mir me letra

Numri i njoftimit: 87886 | Postuar në: 27.10.2019, 21:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: 200

Viti: 1999

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.600 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


C klas 200 cdi.ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike.sherbime te sapo bera.me clima tronik.funksionale.goma te reja.xhama elektrik.letra te paguara per nje vit.nr tel: 0698764585 cnimi 200eri

 Durrës     Shijak

Dërgo E-mail

 Scenic