Cklas 203 viti 2006 C220CDI mundesi ndrimi

Numri i njoftimit: 87885 | Postuar në: 27.10.2019, 21:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: 220

Viti: 2006

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 5.200 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


klas 203 ne super gjendje motorrike dhe xhenerike.sherbime te sapo bera.e sapo ardhur.makina posedon.tapiceri lekure.timon 3.navi te madh.kseno origjinale.disqe 17.kamje automat.pilot automatik.edition sport.me dogann te paguar.nr tel:>>0698764585 mundesi ndrim cmimi 5200ero

 Durrës     Shijak

Dërgo E-mail

 Scenic