Pezho 206 benzin gaz shum ekonomike

Numri i njoftimit: 87884 | Postuar në: 27.10.2019, 21:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Peugeot

Modeli: 206

Viti: 2000

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 190000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.800 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Pezho 206 benzin gaz ne gjendjenshum te mir me kondicione ok letra te sapo paguar shum ekonomike cmimi 1800ero

 Durrës     Shijak

Dërgo E-mail

 Scenic