BEJ PUNE ELEKTRIKE , ELEKTRONIKE

Numri i njoftimit: 8747 | Postuar në: 16.04.2014, 09:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i pa diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Riparime dhe servisime, Mirëmbajtje / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


KERKOJ PUNE ELELKTRIKE, ELEKTRONIKE PER KOMPUTER , SOFTWARE, FORMATIME PROGRAMIME TE NDRYSHME , ISTALIME NE PALLATE, INDUSTRI , ISTALIME,
ELEKTRIKE TE NDRYSHME DHE TE FUQIVE TE NDRYSHME , ME STANDARTET E DUHURA . SPERMARJE TE VOGLA DHE TE MESME .
PER KONTAKT TE METEJSHEM CEL: +355693277096
TEL: +35542469909
PER KONTAKT VETEM PER ARSYE SERIOZE PUNE . vendodja dyqan zyra elektrike elektronike teknike sherbimi
- ish lokal - Vendodhja RRuga e thesarit prane " big market " nga pas . FRESKU , TIRANA , ALBANIA

 Tiranë

Dërgo E-mail

 jorgo