shes disa pjese kembimi per mitsubishi l200 viti 95-2000

Numri i njoftimit: 8724 | Postuar në: 15.04.2014, 08:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mitsubishi

Modeli: l2200

Lloji i pjesës: Pajisje të brendshme

Çmimi: 18.000 Lekë

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Pjesë këmbimi

Lloji i njoftimit: Shitet


shes disa pjese kembimi per foristrade mitsubishi l 200 .. pjeset bejne per nga viti 1995-2000
dhe funksionojne per l200 me timon ne krah te djathte Angleze

1. Kroskot
2.xhami i pasem
3.depresion frenash
4.kalorifer kondicioneri
5.kalorifer grumbullim ajri
6.aparat matesi kilometrazhi
7. celes drite pershendetes

Te gjitha keto shiten me nje cmim shume te arsyeshem

 Elbasan

Dërgo E-mail

 hysen