Toyota Corolla Verso 1.8 Benzine (gas) 2007

Numri i njoftimit: 86864 | Postuar në: 17.10.2019, 12:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Toyota

Modeli: Corolla Verso

Viti: 2007

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 110000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Monovolum / Minibus

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i huaj

Çmimi: 6.700 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


TOYOTA CORROLLA VERSO 1.8 BENZINE
KAMBIO AUTOMATIKE
118.000 KM ORGJINALE
VITI 2007
EURO 4
2 CELSA ME PULT
START STOP
KLIMA AUTOMATIKE
RADIO CD BAGAZHIER
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
SENSORE PARKIMI
GANXHE RIMORKIMI
GOMA 90% BRIDGESTONE VERE ME DISQE ALUMINI
XHAMA TE ZI ORGJINAL
7 SEDILJE
GJENDJE PERFEKTE
E PERSHTATSHME DHE PER IMPJANT GAZI
CEL 069 75 21 978

 Tiranë     Kashar

Dërgo E-mail

 Adriano Kanani