BMW SERIA 5 530 D FULL EXTRA 07

Numri i njoftimit: 86862 | Postuar në: 17.10.2019, 12:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: BMW

Modeli: 530

Viti: 2007

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 190000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Limuzinë

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i huaj

Çmimi: 8.999 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


BMW 530 d FACELIFT
M-SPORTPACKET
EURO 4 ME DPF
VITI 2007
KAMBIO AUTOMATIKE
217.000 km
2 CELSA
DISQE ALUMINI 18' M ORGJINAL
4 GOMA 100% TE REJA VERE
FENERET BI-XENON INTELLIGENT
STOPA ME LED
SENSORE PARKIMI PARA-MBRAPA
BAXHA XHAMI
KLIMA AUTOMATIKE
SEDILJE ME NGROHJE
SALLON LEKURE "M"
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
KEYLESS GO START / STOP
RADIO CD NAVI GPS AUX
KOMANDA NE TIMON
TIMON "M"
HEAD UP DISPLAY
NGJYRA E ZEZE PERL ME EFEKT VISHNJE NE DIELL
SHUM E PASTER
GJENDJE PERFEKTE

 Tiranë     Kashar

Dërgo E-mail

 Adriano Kanani