Renault clio benzin+gaz ne gjendje shum te mir

Numri i njoftimit: 86849 | Postuar në: 24.09.2019, 12:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Renault

Modeli: Clio

Viti: 1999

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 190000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Renault clio benzin+gaz manual kondicione me letra te paguar per i vit cmimi 1500ero nr 0698764585

 Durrës     Shijak

Dërgo E-mail

 Scenic