Oneplus one

Numri i njoftimit: 86806 | Postuar në: 12.08.2019, 04:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Të tjera marka

Modeli: Oneplus one

Çmimi: 10.000 Lekë

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet oneplus one 16giga memorie , 3giga Ram , procesor quadcore 2.5ghz , kamera 13megapixel mrapa dhe 5megapixel para
Me karikues origjinal
Cmimi i diskutueshem

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Frenkli