Kerkohet nje kuzhinier/e dhe nje ndihmes kuzhiner/e

Numri i njoftimit: 86779 | Postuar në: 27.06.2019, 15:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Ushqim dhe pije përgatitje

Gjinia : Mashkull

Arsimimi: 9 vjeçare + Profesion

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 40.000 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


te kene experience per gatime tradicionale dhe mesdhetare.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 elvis