servis montim satelitesh dhe montime televizoresh paisjesh e

Numri i njoftimit: 8677 | Postuar në: 12.04.2014, 12:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Riparime dhe servisime, Mirëmbajtje / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


kryej montime satelitesh analog dhe digital,,,montime televizoresh ,,,home cinema,,,dhe paisje te ndryshme elektronike......sherbim i shpejte,,,,,numer telefoni 0682245180 ose 0684077411................ju mirepresim

 Tiranë

Dërgo E-mail

 erlind