golf4 ne gjendje shum te mir me lwtra per i vit

Numri i njoftimit: 86764 | Postuar në: 19.06.2019, 20:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Golf

Viti: 1999

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.400 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Golf 4 nafte 1.9 me i te kuqe.viti 1999.ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike.sherbime te sapo bera.shum i paster si mren dhe nga jasht.me klima.timon tresh.disqe alumini.mbyllje qendrore me pult.letra te sapo paguara cmimi 2400ero.nr tel:0698764585.

 Durrës     Shijak

Dërgo E-mail

 Scenic