rexina ne gjendje shum te mir me letra te paguar

Numri i njoftimit: 86763 | Postuar në: 19.06.2019, 20:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: S 320

Viti: 2002

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 3.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


S 320 CDi AUTOMAT Viti 2002 me letra te Paguara per 1 Vit me 230000 Kilometra Kondicioner klima kasetofon origjinal komanda ne timon sensor parkimi para dhe mrapa kseno xhama te zi 4 gomat te reja me sherbime te bera cmimi 3000ero nr 0698764585

 Durrës     Shijak

Dërgo E-mail

 Scenic